Мультимедійні матеріали

 

"Радио Вести". "Свежий взгляд": Диссертации онлайн

7 серпня 2015 р. Експертний коментар стосовно нового порядку оприлюднення дисертацій та посилення відповідальності ВНЗ та спеціалізованих Вчених рад за якість підготовлених дисертаційних досліджень в передачі «Свежий взгляд» на радіо ВІСТІ.

Запис ефіру.


"Радио Вести". "Свежий взгляд": самые популярные специальности в вузах

5 серпня 2015р. Експертний коментар стосовно орієнтацій та уподобань абітурієнтів українських ВНЗ у вступній кампанії 2015 року в передачі «Свежий взгляд» на радіо ВІСТІ.

Запис ефіру.


"Радио Вести"-"Герой дня": Тарас Фініков и Єгор Стадний про пред'явлені Лікарчуку звинувачення.

22 липня 2015 рокуПереглянути відео »


Виступ з доповіддю, м.Дніпропетровськ

Виступ Фінікова Тараса Володимировича з доповіддю «Сучасне бачення забезпечення якості вищої освіти в Україні» на розширеному засіданні вченої ради Дніпропетровського університету ім.Альфреда Нобеля.

Відео.


Участь делегації Фонду у святкуванні 50-літнього ювілею Українського Католицького Університету

3 вересня 2013 року. делегація Фонду взяла участь у святкуванні 50-літнього ювілею Українського Католицького Університету у Львові, освяченні академічного корпусу і наріжного каменя університетської церкви святої Софії, а також у церемонії проголошення Владики Бориса (Ґудзяка) Президентом, а о. Богдана Праха — ректором УКУ.

Сайт Українського Католицького Університету. Відео.


Тарас Фініков, Павел Уваров

Інтерв'ю в кулуарах конференції «Историческая политика: российский и польский варианты» («Мемориал», ИГИТИ НИУ ВШЭ, ф-т „Artes Liberales“ Варшавського університету, 11–13 травня 2013 р.).

Інтернет-журнал ГЕФТЕР. Відео.


Тарас Фініков. Історична політика: російський та польский варіанти

Конференція «Мемориалу», ИГИТИ НИУ ВШЭ та факультету „Artes Liberales“ Варшавськог­о університе­ту 11–13 травня 2013 р.

Інтернет-журнал ГЕФТЕР. Відео.


Фініков: Українська освіта не має чіткої лінії розвитку

"Українській освіті не вдається дотримуватися однієї чіткої лінії. При різних урядах, в різних ситуаціях й міністрах ми різко звертаємо з попереднього шляху. Й кожна зміна напряму руху — це втрата часу, динаміки й можливостей"

Інтерв'ю президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тараса Володимировича Фінікова для канала TVI від 23 листопада 2012 року.

Канал TVI. Відео.


Події

Шановні керівники закладів вищої освіти України!

Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України запрошують представників академічних спільнот ваших ЗВО взяти участь у проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя». Проект реалізується з 2014 року.

Проєкт проходить за підтримки: Міністерства освіти і науки Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Детальніше »25 жовтня 2021 року
Виступ президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тараса Володимировича Фінікова на міжнродній науково-практичній конференції "РОЗБУДОВА ВНУТРІШНІХ СИСТЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У ЗВО УКРАЇНИ" що проходила у КНУ ім.Шевченка. тема доповіді - "Локальні системи управління якістю: поточна ситуація, перспективи розвитку, рекомендації".

Детальніше »Завершилась чергова фаза міжнародного проекту "Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету".
В період 7-9 липня 2020 р. була проведена підсумкова онлайн-конференція, на якій було представлено та захищено мікропроекти всіх учасників. В конференції взяли участь координатори проекту з польського боку - професор Р.Сухарський (Варшавський університет), професор Б.Шляхта (Ягеллонський університет), з українського боку - професор Т.Фініков (Міжнародний фонд досліджень освітньої політики). Учасників конференції привітав Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України О.Шаров. Для учасників всіх фаз проекту була забезпечена можливість участі у підсумковій конференції та обговоренні результатів реалізації мікропроектів. Щодня середня кількість учасників заходу складала біля 60 осіб.

Перелік учасників »9-10 грудня 2016 року
Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, факультет «Artes Liberales» Варшавського університету спільно з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Полтавською міською радою на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 9-10 грудня 2016 року провели Міжнародний семінар «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі», участь у якому взяло понад 50 представників провідних вищих навчальних закладів і наукових установ із 20 регіонів України та Польщі.

Відео »

Загалом в період з 1 вересня по 10 жовтня 2016 року Міжнародним благодійним Фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» спільно з представниками Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Американських Рад з міжнародної освіти в навчальних закладах міст Суми, Харків, Луцьк, Тернопіль, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Вінниця за участі представників понад 50 університетів зазначених областей, а також керівників університетських бібліотек України була проведена серія презентацій та публічних обговорень книги «Академічна доброчесність як основа сталого розвитку університету».15 вересня 2016 року
Сюжет у новинах канала телебачення ІНТБ про доброчесність у вищій школі. Тернопіль, Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Детальніше »


26 – 29 липня 2016 року
відбулися стратегічні консультації учасників дослідницького проекту «Посилення реформ вищої освіти в країнах Східного партнерства» за участю дослідників трансформаційних процесів у вищих школах України, Республіки Білорусь та Республіки Вірменія. Наприкінці вересня має відбутися експертний семінар, на якому буде обговорено найбільш цікаві результати проекту та перспективи подальшого аналітичного дослідження існуючих національних практик. Підсумкова презентація здобутків проекту буде проведена в листопаді 2016 року на щорічній Асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Детальніше »


Березнь 2016 року, м.Київ
Вища освіта Украхни, №1 за 2016 рік. Чергова рецензія на наш Аналітичний звіт 2014 року.

Ознайомитися »


14-15 березня 2016 року, м.Київ
Фонд взяв участь У семінарі з валідації оцінки доброчесності освітньої системи України, яке здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку за підтримки Інституту Відкритого Суспільства.

Оголошення »


3 березня 2016 року
У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пргоходив дводенний науково-практичний семінар «Сучасний викладач у студентоцентричній моделі освітнього процесу університету», організований спільно з Міжнародним фондом досліджень освітньої політики в рамках Міжнародного проекту «Інноваційний університет та лідерство: модель діяльності вищих навчальних закладів із забезпечення якості надання освітніх послуг»

Про семінар »


25 лютого 2016 року
Студент – для університету чи університет – для студента? Чим відрізняється загальна картина української освіти від європейської? Ці питання обговорювалися на зустрічі зі студентами Острозької академії 25 лютого професор факультету Artes Liberales Варшавського університету, Президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд дослідження освітньої політики» Тарас Фініков.
Острозька Академія »


Аналітика

Моніторінгове дослідження. "Моніторинг інтеграції української системи вищої освіти в Європейський простір вищої освіти та наукового дослідження"

Читати звіт

Analytical Report