Архів подій

07 жовтня 2016 року
В Донецком национальном университете имени Василия Стуса в рамках реализации проекта проекта «Содействие академической добропорядочности в Украине» (SAIUP) состоялась презентация представителями авторского коллектива — Тарасом Финиковым и Тарасом Тимочко монографии «Академическая честность как основа развития университета».

05 жовтня 2016 року, м.Миколаїв
У приміщенні Вченої ради Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулася презентація книги «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету».

Детальніше »

04 жовтня 2016 року, м.Запоріжжя
У Запорізькому національному університеті презентували книгу «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету».

Детальніше »

03 жовтня 2016 року, м.Дніпро
Виступ та презентація книги «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету» на науково-методичному семінарі для представників ВНЗ Дніпропетровської області у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Детальніше »

15 вересня 2016 року, м.Тернопіль
Монографію “Академічна чесність як основа сталого розвитку університету” презентували у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Відео »

06 вересня 2016 року, м.Суми
6 вересня у Сумському державному університеті відбувся семінар-презентація монографії «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету». Видання презентували ректор СумДУ Анатолій Васильєв, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков, завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України Сергій Курбатов, начальник Центру науково-технічної та економічної інформації СумДУ Артем Артюхов.

Детальніше (+відео) »

26 – 28 липня 2016 року  Участь в організаційно-діяльнісній грі «Реформа вищої освіти в світлі Болонського процесу: можливості, перешкоди, контекст» за участі представників Вірменії, Білорусії та України в рамках проекту «Розвиток реформ вищої освіти в країнах Східного партнерства» організованому благодійним фондом «Соціально-культурна інноваційна лабораторія», м.Єреван (Вірменія).

5 липня 2016 року  Модерування та виступ на семінарі «Обговорення Плану заходів щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК) в Україні на 2016 – 2020 р.р» організованому Європейським фондом освіти (ETF) та Міністерством освіти і науки України за підтримки Ради Європи, Британської ради, Міністерства соціальної політики України, Федерації роботодавців України, м.Київ (Україна).

29 червня 2016 року  Виступ та презентація колективної монографії «Інноваційний університет і лідерство: проект і мікропроекти» у Національному університеті «Львівська політехніка», м.Львів (Україна).

27 червня 2016 року  Участь у круглому столі «Академічні свободи та соціальні науки» спільного Конгресу Асоціації славістичних, східно-європейських та євразійських досліджень (ASEEES) та Міжнародної асоціації гуманітаріїв (MAG) в Українському католицькому університеті, м.Львів (Україна).

3 червня 2016 року  Виступ «Чому розвиток вищої освіти в Україні неможливий без впровадження дуальної моделі навчання» на Міжнародній експертній зустрічі «Розвиток дуальних освітніх програм підготовки фахівців у галузі прикладних наук: досвід Німеччини для університетської освіти в Україні» організованій Українською асоціацією маркетингу за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Національному лісотехнічному університеті України, м.Львів (Україна).

29 березня 2016 року
Участь та виступ Президента Фонда Тараса Фінікова «Елементи державно – громадського управління в системі освіти України» на XXII Нараді партнерів Альянсу USETI в Київському університеті імені Бориса Грінченка

30 березня 2016 року
Участь та виступ Президента Фонда Тараса Фінікова на круглому столі "Концепція академічної доброчесності: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення", організованому спільно Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні, що функціонує у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за сприяння Посольства США в Україні, та НаУКМА у рамках 4-ї Міжнародної науково-практичної конференції "Наукова комунікація в цифрову епоху", м.Київ

17 березня 2016 року
Участь та виступ Тараса Володимировича Фінікова з доповіддю «Інноваційний університет та лідерство: досвiд органiзацii модельного освiтнього проекту» на Міжнародному науково-практичному семінарі «Проектна діяльність як інструмент досліджень, навчання та інновацій», організованому Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» у співпраці з Британською Радою та Німецьким культурним центром Goethe Institut в Україні, Університетом штату Айова (США), Інститутом педагогіки, Інститутом педагогічної освіти та освіти дорослих, Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України, Сумським державним університетом, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. м.Ніжин

14 березня 2016 року
Участь та виступ Тараса Володимировича Фінікова на семінарі з валідації дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку щодо доброчесності освітньої системи України. м.Київ

14 березня 2016 року
Виступ Тараса Володимировича Фінікова на Міжнародній науково-практичній конференції «Особливості впровадження дистанційного навчання в Україні», організованій Університетом економіки та права «КРОК» (м. Київ, Україна), Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (м. Київ, Україна), Університетом прикладних наук (м. Цюрих, Швейцарія), Університетом Анкари (м. Анкара, Туреччина) за підтримки Швейцарського національного наукового Фонду. м.Київ

30 січня 2015 р.
Президент Головної Ради науки та вищої освіти Польщи, президент Польскої асоціації ректорів, профессор Єжи Возницький відвідав Україну з візитом та був гостем «Міжнародного фонду досліджень освітньої політики».

21–23 листопада 2013 р.
8­й Європейський форум забезпечення якості. Гетеборзький університет (Швеція). Детальна інформація

3–6 листопада 2013 р.
5-та міжнародна конференція з проблем університетів світового класу (відзначення 10-річчя AWRU). Шанхай (Китай). Детальна інформація

Жовтень 2013 р.
Чергове засідання міжвузівського науково-методологічного семінару з освітнього права та освітньої політики. Київ. 

26–28 вересня 2013 р.
4-та Міжнародна конференція Російської асоціації дослідників вищої освіти "Університетські традиції: ресурс або тягар?" (Росія).  Детальна інформація

20 вересня 2013 р. 
Відбулося чергове засідання міжвузівського науково-методологічного семінару з освітнього права та освітньої політики,присвячене проблемі визначення сучасної структури освіти в Україні.

12–14 вересня 2013 р.
VІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття». Одеський національний політехнічний університет.  Детальна інформація

16–17 травня 2013 р.
Форум IREG з проблем методології рейтингування; організатори — Perspektywy Education Foundation та IREG Observatory Варшава (Польща).  Детальна інформація

11-12 квітня 2013 р.
Щорічна конференція Європейської асоціації університетів / Генеральна Асамблея "Європейські університети — глобальна взаємодії" Гент (Бельгія).  Детальна інформація

 

Події

Шановні керівники закладів вищої освіти України!

Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України запрошують представників академічних спільнот ваших ЗВО взяти участь у проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя». Проект реалізується з 2014 року.

Проєкт проходить за підтримки: Міністерства освіти і науки Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Детальніше »



25 жовтня 2021 року
Виступ президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» Тараса Володимировича Фінікова на міжнродній науково-практичній конференції "РОЗБУДОВА ВНУТРІШНІХ СИСТЕМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ У ЗВО УКРАЇНИ" що проходила у КНУ ім.Шевченка. тема доповіді - "Локальні системи управління якістю: поточна ситуація, перспективи розвитку, рекомендації".

Детальніше »



Завершилась чергова фаза міжнародного проекту "Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету".
В період 7-9 липня 2020 р. була проведена підсумкова онлайн-конференція, на якій було представлено та захищено мікропроекти всіх учасників. В конференції взяли участь координатори проекту з польського боку - професор Р.Сухарський (Варшавський університет), професор Б.Шляхта (Ягеллонський університет), з українського боку - професор Т.Фініков (Міжнародний фонд досліджень освітньої політики). Учасників конференції привітав Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України О.Шаров. Для учасників всіх фаз проекту була забезпечена можливість участі у підсумковій конференції та обговоренні результатів реалізації мікропроектів. Щодня середня кількість учасників заходу складала біля 60 осіб.

Перелік учасників »



9-10 грудня 2016 року
Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, факультет «Artes Liberales» Варшавського університету спільно з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Полтавською міською радою на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 9-10 грудня 2016 року провели Міжнародний семінар «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі», участь у якому взяло понад 50 представників провідних вищих навчальних закладів і наукових установ із 20 регіонів України та Польщі.

Відео »

Загалом в період з 1 вересня по 10 жовтня 2016 року Міжнародним благодійним Фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» спільно з представниками Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) Американських Рад з міжнародної освіти в навчальних закладах міст Суми, Харків, Луцьк, Тернопіль, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Вінниця за участі представників понад 50 університетів зазначених областей, а також керівників університетських бібліотек України була проведена серія презентацій та публічних обговорень книги «Академічна доброчесність як основа сталого розвитку університету».



15 вересня 2016 року
Сюжет у новинах канала телебачення ІНТБ про доброчесність у вищій школі. Тернопіль, Національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Детальніше »


26 – 29 липня 2016 року
відбулися стратегічні консультації учасників дослідницького проекту «Посилення реформ вищої освіти в країнах Східного партнерства» за участю дослідників трансформаційних процесів у вищих школах України, Республіки Білорусь та Республіки Вірменія. Наприкінці вересня має відбутися експертний семінар, на якому буде обговорено найбільш цікаві результати проекту та перспективи подальшого аналітичного дослідження існуючих національних практик. Підсумкова презентація здобутків проекту буде проведена в листопаді 2016 року на щорічній Асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Детальніше »


Березнь 2016 року, м.Київ
Вища освіта Украхни, №1 за 2016 рік. Чергова рецензія на наш Аналітичний звіт 2014 року.

Ознайомитися »


14-15 березня 2016 року, м.Київ
Фонд взяв участь У семінарі з валідації оцінки доброчесності освітньої системи України, яке здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку за підтримки Інституту Відкритого Суспільства.

Оголошення »


3 березня 2016 року
У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пргоходив дводенний науково-практичний семінар «Сучасний викладач у студентоцентричній моделі освітнього процесу університету», організований спільно з Міжнародним фондом досліджень освітньої політики в рамках Міжнародного проекту «Інноваційний університет та лідерство: модель діяльності вищих навчальних закладів із забезпечення якості надання освітніх послуг»









Про семінар »


25 лютого 2016 року
Студент – для університету чи університет – для студента? Чим відрізняється загальна картина української освіти від європейської? Ці питання обговорювалися на зустрічі зі студентами Острозької академії 25 лютого професор факультету Artes Liberales Варшавського університету, Президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд дослідження освітньої політики» Тарас Фініков.








Острозька Академія »


Аналітика

Моніторінгове дослідження. "Моніторинг інтеграції української системи вищої освіти в Європейський простір вищої освіти та наукового дослідження"

Читати звіт

Analytical Report