Консультації Фонду щодо подвійних дипломів

28 грудня 2024р. експертами Фонду були проведені консультації для співробітників Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" з технології розроблення та запуску магістерських освітніх програм подвійного диплому з електричної інженерії. Ці програми мають бути розвитком багаторічної співпраці університету з технічними університетами Ройтлінгену та Еслінгену (Німеччина). Впродовж останніх десятиліть між українськими та німецькими університетами було налагоджено дуже плідне співробітництво, яке надало можливості для включення німецьких викладачів в навчальний процес українського університету, забезпечення академічного обміну вітчизняних студентів і викладачів, спільне розроблення наукової тематики та підготовку випускних кваліфікаційних робіт під керівництвом українських та німецьких професорів. 
Новим етапом у розвитку цього співробітництва повинна стати реалізація спільних магістерських освітніх програм подвійного диплому. Проведені консультації і були сфокусовані на поглибленому розгляді змісту пропонованих програм, аналізі особливостей їх проведення в німецькому та українському університетах у залежності від існуючого нормативного поля, технології додаткової підготовки викладачів до роботи в цих програмах, матеріальних та фінансових аспектах їх реалізації. Плідний діалог дозволив обговорити широке коло складних проблем і визначити потенційні шляхи їх подолання. Сторони одностайно відзначили велику корисність і перспективність такого нового напряму конкретної співпраці.


Анонси

14 грудня 2024 року
відбудуться загальні збори ВГО «Інноваційний університет» у змішаному форматі. Очікуються усі члени ВГО ІУ! Місце проведення: Маріупольський державний університет. Реєстрація до 5 грудня

Детальніше »



Випускників проєкту «Інноваційний університет і лідерство» 2014-2024 рр. запрошуємо взяти участь у підсумковій VII фазі проекту “Моделі навчальних закладів і стратегії розвитку” у листопаді 2024 року

Детальніше »




Аналітика

Готується до видання збірник «ІННОВАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ І ЛІДЕРСТВО: проєкт і мікропроєкти – VI» за редакцією Тараса Фінікова та Роберта Сухарського























Презентуємо нову книгу Тараса Фінікова та Віталія Терещука: «Інституційна акредитація: аналітичний огляд та рекомендації»





















Електронна версія »



Інститут законодавчих ідей у партнерстві із Аналітичним центром «ОсвітАналітика» Університету Грінченка провели дослідження і підготували звіт за результатами аналізу практики акредитаціх освітніх програм «Ефективна та прозора процедура акредитації освітніх програм правників як необхідна умова якості юридичної освіти». Рецензування провели Олена Овчаренко і Тарас Фініков.





















Переглянути полісі-бріф »

Переглянути звіт »



Аналітичний звіт “Розвиток систем внутрішнього забезпечення якості в українських закладах вищої освіти” підготовлений Міжнародним фондом досліджень освітньої політики за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.











Звіт сформовано з результатів аналізу стану систем внутрішнього забезпечення якості українських закладів вищої освіти та сформульованих методичних рекомендацій для вдосконалення таких систем. В основу аналізу було покладено результати загальнонаціонального опитування закладів вищої освіти Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти у листопаді 2019 року, а також дослідження «Впровадження локальних систем управління якістю в українських університетах» 2017 року. За підсумками аналізу пропонуються рекомендації, адресовані ЗВО та Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти.

Переглянути звіт »